Laseroterapia

Nowoczesna medycyna estetyczna pozwala rozwiązać wiele problemów natury estetycznej oraz schorzeń skórnych. Jedną z metod wykorzystujących działanie laserów medycznych, jest laseroterapia. Zobacz, jak wygląda zabieg laseroterapii i sprawdź, w rozwiązaniu jakich problemów może Ci pomóc!

Czym jest laseroterapia? 

Czy wiesz, czym jest laseroterapia? To zabieg, który polega na emitowaniu wiązki światła z urządzenia na konkretne miejsce na ciele. Po wcześniejszej konsultacji ze specjalistą wybiera się odpowiednie natężenie światła i długość trwania naświetlania. Warto wiedzieć, że do zabiegu używa się wielu odmiennych laserów – w zależności od potrzeb Pacjenta. W NIKAMED Centrum Zdrowia używamy lasera medycznego VeriLite o podwójnej długości fal. Czy wiesz, kiedy warto wykonać laseroterapię? Istnieje kilka powodów, dla których warto udać się na zabieg!

Naczynka na twarzy i nogach 

Zastanawiasz się, jak usunąć popękane naczynka? Rozwiązaniem jest laseroterapia. Zabieg pozwala zniwelować naczynka zarówno na twarzy, jak i nogach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przeczytaj tutaj. 

Żylaki

Laseroterapia jest używana także w leczeniu niewydolności żylnej kończyn dolnych. Laser wykorzystuje się do zamykania i usuwania żylaków, co sprawia, że naczynka są mniej widoczne i nie stanowią zagrożenia zdrowotnego. Jednocześnie zachowana zostaje duża estetyka nóg. 

Brodawki (kurzajki)

Laseroterapia to również szybki i skuteczny zabieg także w przypadku usuwania kurzajek. Zabieg umożliwia całkowite usunięcie  brodawki, a co najważniejsze – bez uszkodzenia sąsiadujących tkanek. Dużą zaletą zabiegu jest mała inwazyjność, brak krwawienia i minimalna bolesność. 

Znamiona i blizny

Dzięki zabiegom z użyciem lasera medycznego zarówno znamiona, jak i blizny staną się mniej widoczne. Ich struktura będzie delikatniejsza, a kolor ulegnie stopniowej poprawie. Skorzystaj z naszej pomocy, jeśli nieestetyczne blizny czy znamiona są Twoim zmartwieniem!

Przebarwienia, zmiany pigmentacyjne, zmiany potrądzikowe

Podobnie sytuacja wygląda, gdy Twoim problemem są przebarwienia i zmiany pigmentacyjne. Laseroterapia umożliwi rozjaśnienie tych przebarwień. Także zmiany potrądzikowe mogą być usuwane za pomocą lasera.

Redukcja zmarszczek, regeneracja skóry

Laseroterapia jest również małoinwazyjną i bezpieczną metodą zwalczania zmarszczek. Co więcej: sprawia, że szybko stają się one płytsze i mniej widoczne. Jednym z możliwych celów i efektów laseroterapii jest też regeneracja skóry. Dzięki temu zabiegowi zauważysz zmiany w kondycji Twojej skóry. 

Laseroterapia Warszawa

Szukasz miejsca, w który mógłbyś wykonać zabiegi laserowe w bezpieczny sposób? Zapraszamy do naszego Centrum Zdrowia NIKAMED w Warszawie. Wykonujemy profesjonalne zabiegi z użyciem lasera medycznego! Sprawdź też pozostałą ofertę naszych usług!

Zadzwoń lub napisz i umów się na wizytę

Dr n. med Jacek Waligóra

Dr n. med Jacek Waligóra

Konsultacja 300 zł

Umów się na wizytę

Lub zadzwoń +48 698 877 014

Zgoda