Laserowe usuwanie blizn po trądzikowych Warszawa

Laseroterapia

Nazwa zabiegu/usługiCena (PLN)
Konsultacja 300
Usunięcie naczynek na twarzy i nogachod 680
Usunięcie zmian skórnych - laseroweod 490
Usuwanie przebarwień od 490
Usunięcie naczyniakaod 550
Usuwanie zmian potrądzikowychod 1320 (pierwszy zabieg)
Usuwanie zmian potrądzikowychod 980 (kolejny zabieg)
Regenarcja skóry twarzy1180

 

Co warto wiedzieć na temat laserowego usuwania blizn po trądzikowych?

 

Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje wiele sposobów na rozwiązanie problemów związanych z urodą i skórą. Jednym z najbardziej skutecznych zabiegów jest laseroterapia. Polega ona na naświetlaniu określonego miejsca na ciele za pomocą specjalnego urządzenia. Przed zabiegiem specjalista ustala odpowiednie parametry naświetlania, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność. Warto wiedzieć, że istnieje wiele odmian laserów, z których korzysta się podczas laseroterapii. W NIKAMED Centrum Zdrowia używamy najnowocześniejszego lasera medycznego VeriLite, który jest wyjątkowo efektywny. Zabieg laseroterapii jest odpowiedni dla osób, które chcą pozbyć się różnego rodzaju dolegliwości skórnych, a także dla tych, które chcą poprawić swój wygląd i zwiększyć pewność siebie.

Walka z trądzikiem to temat, który interesuje prawie każdego z nas. Zmiany skórne, które pojawiają się w trudnych momentach życia, potrafią spędzić sen z powiek. Na szczęście współczesna medycyna oferuje nam nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest laseroterapia, czyli usuwanie zmian potrądzikowych za pomocą lasera. Jest to sposób bezpieczny i skuteczny, pozwalający na pozbycie się uciążliwych zmian skórnych raz na zawsze. Dzięki niemu możemy cieszyć się gładką i promienną skórą, bez kompleksów i wstydu.

Zachęcamy do korzystania z naszego Centrum Zdrowia NIKAMED w Warszawie. Oferujemy powyżej wymienione zabiegi, a także wiele innych usług, na które serdecznie Cię zapraszamy! Więcej informacji w zakładce oferta.

 

Dodatkowe informacje:

  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.
  • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Centrum Zdrowia NIKAMED zastrzega sobie prawo do zmiany cen.

 

Umów się na wizytę

Lub zadzwoń +48 698 877 014

Zgoda