Skleroterapia

 

Kiedy zaczynają pojawiać się nieestetyczne pajączki i żylaki na nogach, wiele osób korzysta z zabiegu skleroterapii. Ta metoda pozwala usuwać takie zmiany za pomocą ostrzyknięcia specjalnym preparatem, który powoduje zniszczenie ścianek naczyń krwionośnych. Skleroterapia jest jednym z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów walki z żylakami oraz pajączkami na kończynach dolnych. W efekcie leczenia, skóra staje się gładka, a nogi odzyskują swój estetyczny wygląd. Dzięki skleroterapii można cieszyć się pięknymi nogami bez bólu i skomplikowanej rehabilitacji.

Skleroterapia to rewolucyjny zabieg, który pozwala wyrównać nieestetyczne żylaki i pajączki bez pozostawiania po sobie szpecących blizn. Korzystając z cienkich igieł, lekarze wprowadzają specjalne preparaty, które skutecznie stymulują zamykanie się naczynia i pozwalają na naturalne wchłonięcie tego typu zmian. Po zabiegu należy ściśle przestrzegać zaleceń lekarza, zwłaszcza jeśli chodzi o noszenie pończoch lub rajstop o II stopniu ucisku, które pomagają w trwałym usunięciu żylaków. Warto pamiętać, że przed zabiegiem konieczne jest wykonanie badania przepływu krwi w naczyniach, dzięki czemu lekarze są w stanie dobrze dopasować terapię do indywidualnych potrzeb pacjenta. Skleroterapia to skuteczny i bezpieczny sposób na poprawę wyglądu nóg – zachęcamy do skorzystania z tej nieinwazyjnej metody leczenia już dzisiaj!

 

Skleroterapia zabieg cena

Flebologia

Nazwa zabiegu/usługiCena (PLN)
Konsultacja flebologiczna300
Usuwanie pajączkówod 450
Skleroterapiaod 680
Miniflebektomia od 860
RF żylaków kończyn dolnych4500
USG Doppler kończyn dolnych230 jedna noga
360 dwie nogi

 

 

Zachęcamy do korzystania z naszego Centrum Zdrowia NIKAMED w Warszawie. Oferujemy powyżej wymienione zabiegi, a także wiele innych usług, na które serdecznie Cię zapraszamy! Więcej informacji w zakładce oferta.

 

Dodatkowe informacje:

  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.
  • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Centrum Zdrowia NIKAMED zastrzega sobie prawo do zmiany cen.

 

Umów się na wizytę

Lub zadzwoń +48 698 877 014

Zgoda