Usuwanie przebarwień w Warszawie

Laseroterapia

Nazwa zabiegu/usługiCena (PLN)
Konsultacja 300
Usunięcie naczynek na twarzy i nogachod 680
Usunięcie zmian skórnych - laseroweod 490
Usuwanie przebarwień od 490
Usunięcie naczyniakaod 550
Usuwanie zmian potrądzikowychod 1320 (pierwszy zabieg)
Usuwanie zmian potrądzikowychod 980 (kolejny zabieg)
Regenarcja skóry twarzy1180

 

Co warto wiedzieć na temat laserowego usuwania przebarwień?

 

Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje wiele rozwiązań dla problemów natury estetycznej i schorzeń skórnych. Jedną z najskuteczniejszych metod wykorzystujących nowoczesne urządzenia, jest laseroterapia. To innowacyjny zabieg, który pozwala na emitowanie precyzyjnej wiązki światła na wybrane miejsce na ciele. Zabieg przeprowadzany jest po konsultacji ze specjalistą, który dobiera odpowiednie parametry i długość trwania naświetlania. W NIKAMED Centrum Zdrowia używamy najnowocześniejszego lasera medycznego VeriLite, który oferuje podwójną długość fal. Laseroterapia może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów skórnych i estetycznych, dlatego warto wykorzystać tę metodę, jeśli zmagasz się z włókniakami, bliznami, zmarszczkami czy trudnymi do wyleczenia zmianami skórnymi. Skorzystaj z laseroterapii i ciesz się piękną, zdrową skórą!

Przebarwienia i zmiany pigmentacyjne to problemy, z którymi wielu z nas musi się mierzyć. Powodowane są one przez nadmierną ekspozycję na słońce lub inne czynniki zewnętrzne. Niezależnie od przyczyny, te nieestetyczne zmiany skórne mogą wpłynąć na Twoją samoocenę i zaburzyć Twoją pewność siebie. Na szczęście, dzięki laseroterapii możliwe jest rozjaśnienie takich przebarwień, a skóra odzyskuje swoją równomierność. Dzięki tej metodzie możesz cieszyć się idealnie wygładzoną skórą, która sprawi, że poczujesz się pewniej i piękniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Laserowe usuwanie przebarwień to rewolucyjna technologia w dziedzinie kosmetyki, która pozwala pozbyć się nieestetycznych plam na skórze. Metoda ta opiera się na zastosowaniu strumienia światła o wysokiej intensywności, który penetruje skórę i usuwa w niej zgrupowania melaniny, czyli barwnika, który powoduje powstanie przebarwień. Co ciekawe, laserowe usuwanie przebarwień jest niemal bezbolesne i bardzo skuteczne. W krótkim czasie można cieszyć się gładką i jednolitą skórą bez znamion i plam. To właśnie dzięki innowacyjnym metodom takim, jak laserowe usuwanie przebarwień, możemy cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem skóry przez wiele lat.

Zachęcamy do korzystania z naszego Centrum Zdrowia NIKAMED w Warszawie. Oferujemy powyżej wymienione zabiegi, a także wiele innych usług, na które serdecznie Cię zapraszamy! Więcej informacji w zakładce oferta.

 

Dodatkowe informacje:

  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.
  • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Centrum Zdrowia NIKAMED zastrzega sobie prawo do zmiany cen.

 

Umów się na wizytę

Lub zadzwoń +48 698 877 014

Zgoda