Konsultacja flebologiczna

Flebologia

Nazwa zabiegu/usługiCena (PLN)
Konsultacja flebologiczna300
Usuwanie pajączkówod 450
Skleroterapiaod 680
Miniflebektomia od 860
RF żylaków kończyn dolnych4500
USG Doppler kończyn dolnych230 jedna noga
360 dwie nogi

 

Kiedy udać się do flebologa?

 

Czy zdarzyło Ci się zauważyć, że Twoje nogi puchną lub zaczynają boleć? Jeśli tak, być może warto skonsultować się z flebologiem. Konsultacje flebologiczne to wizyta u lekarza specjalizującego się w chorobach związanych z żyłami. W trakcie takiej wizyty lekarz przeprowadza badanie, podczas którego ocenia stan Twoich żył i wyklucza choroby, takie jak żylaki, czy zakrzepica. Flebolog pomoże również w doborze odpowiedniego leczenia lub prewencji przed dalszymi schorzeniami. Wizyta u flebologa może pomóc Ci w utrzymaniu zdrowych żył i zapobiec poważniejszym problemom w przyszłości. Więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu swoich żył, nie wahaj się skonsultować z doświadczonym flebologiem.

Flebologia to jedna z wielu dziedzin medycyny. Obejmuje ona szerokie spektrum działań, takich jak leczenie i zapobieganie chorobom układu żylnego: żylaków, pajączków, zakrzepicy żylnej, a także chorób zapalnych żył powierzchownych i głębokich. Ponadto flebolog odpowiada nie tylko za diagnozowanie i leczenie tych schorzeń, ale również za usuwanie żylaków i pajączków żylnych. Jeśli masz wątpliwości odnośnie swojego zdrowia lub bliskiej osoby, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do korzystania z naszego Centrum Zdrowia NIKAMED w Warszawie. Oferujemy powyżej wymienione zabiegi, a także wiele innych usług, na które serdecznie Cię zapraszamy! Więcej informacji w zakładce oferta.

 

Dodatkowe informacje:

  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.
  • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Centrum Zdrowia NIKAMED zastrzega sobie prawo do zmiany cen.

 

Umów się na wizytę

Lub zadzwoń +48 698 877 014

Zgoda