Miniflebektomia

 

Miniflebektomia to zabieg polegający na mechanicznym usunięciu nieprawidłowych lub nieestetycznych fragmentów żył. LLekarz wykonuje bardzo drobne nacięcia, wyciąga żyły na powierzchnię skóry, zawiązuje ich końce, a następnie usuwa chore fragmenty. Stosowane są delikatne szwy. Miniflebektomia jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym, co oznacza, że sama procedura nie jest bolesna i trwa około kilkudziesięciu minut.

Miniflebektomia to zabieg, który jest popularnym sposobem na leczenie żylaków. W porównaniu do tradycyjnej operacji, ten zabieg jest mniej inwazyjny, co oznacza mniej bólu i szybszy czas regeneracji. Jednak przed podjęciem decyzji o tym zabiegu, warto skonsultować się z lekarzem i dowiedzieć się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla twojego przypadku. Miniflebektomia to skuteczna metoda na pozbycie się trudnych do leczenia żylaków, ale to, czy jest to najodpowiedniejsze rozwiązanie dla Ciebie, zależy od indywidualnych okoliczności i stanu zdrowia.

 

Miniflebektomia zabieg cena

Flebologia

Nazwa zabiegu/usługiCena (PLN)
Konsultacja flebologiczna300
Usuwanie pajączkówod 450
Skleroterapiaod 680
Miniflebektomia od 860
RF żylaków kończyn dolnych4500
USG Doppler kończyn dolnych230 jedna noga
360 dwie nogi

 

Zachęcamy do korzystania z naszego Centrum Zdrowia NIKAMED w Warszawie. Oferujemy powyżej wymienione zabiegi, a także wiele innych usług, na które serdecznie Cię zapraszamy! Więcej informacji w zakładce oferta.

 

Dodatkowe informacje:

  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.
  • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Centrum Zdrowia NIKAMED zastrzega sobie prawo do zmiany cen.

 

Umów się na wizytę

Lub zadzwoń +48 698 877 014

Zgoda