Niedoczynność nadnerczy

endokrynologia Warszawa

Lekarze endokrynolodzy zajmują się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych. Prawidłowy poziom hormonów jest niezwykle ważny, ponieważ mają one wpływ na wszystkie tkanki i narządy naszego organizmu, a tym samym na nasze samopoczucie, wygląd i siły witalne. W NIKAMED Centrum Zdrowia oferujemy konsultacje z doświadczoną, pełną empatii specjalistką – lekarzem endokrynologiem.

 

Nadczynność nadnercza…. – konsultacje z endokrynologiem.

Koniecznie umów się na konsultację z lekarzem endokrynologiem.

 

Jak przygotować się do wizyty u endokrynologa?

 

Wizyta u lekarza endokrynologa to konsultacje medyczne, na które nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Przydatne może być przypomnienie sobie przed wizytą nazw ostatnio przyjmowanych leków oraz przygotowanie informacji o zaobserwowanych objawach oraz ich częstotliwości. Warto pamiętać, że szczegółowy wywiad z lekarzem jest kluczowy dla prawidłowej diagnozy, a więc każda dodatkowa informacja może okazać się cenna.

 

Endokrynolog Warszawa – niedoczynność nadnercza

 

Zapraszamy do NIKAMED Centrum Zdrowia, celem skorzystania z konsultacji z endokrynologiem. Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się już dziś!

Lek. med. Endokrynolog Marta Kunkel

Lek. med. Endokrynolog Marta Kunkel

Konsultacja endokrynologiczna – 280 zł
Telewizyta – 150 zł

Umów się na wizytę

Lub zadzwoń +48 698 877 014

Zgoda