Usuwanie blizn laserem

Laseroterapia

Nazwa zabiegu/usługiCena (PLN)
Konsultacja 300
Usunięcie naczynek na twarzy i nogachod 680
Usunięcie zmian skórnych - laseroweod 490
Usuwanie przebarwień od 490
Usunięcie naczyniakaod 550
Usuwanie zmian potrądzikowychod 1320 (pierwszy zabieg)
Usuwanie zmian potrądzikowychod 980 (kolejny zabieg)
Regenarcja skóry twarzy1180

 

Co warto wiedzieć na temat laserowego usuwania blizn?

 

Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje wiele rozwiązań, aby pomóc w rozwiązaniu problemów natury estetycznej i schorzeń skórnych. Jednym z najskuteczniejszych zabiegów jest laseroterapia. Podczas zabiegu na ciało pacjenta jest skierowana wiązka światła z urządzenia, a intensywność i długość trwania naświetlania są określane przez specjalistę po wcześniejszej konsultacji. W NIKAMED Centrum Zdrowia wykorzystujemy nowoczesny laser medyczny VeriLite, który zapewnia najlepsze wyniki. Laseroterapia jest skuteczna w leczeniu wielu problemów skórnych i jest stosowana jako metoda poprawy estetyki ciała. Warto zwrócić się do specjalisty i skonsultować swoje potrzeby, aby uzyskać informację, czy laseroterapia jest dla Ciebie odpowiednia.

W dzisiejszych czasach wiele osób zmagających się z bliznami czy znamionami szuka skutecznych sposobów, które pomogą im pozbyć się tych niedoskonałości. Laser medyczny jest jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań, które mogą pomóc w poprawie struktury skóry oraz zmniejszeniu widoczności blizn czy znamion. Zabiegi te pozwalają na delikatne usunięcie niedoskonałości, co prowadzi do poprawy samopoczucia i większej pewności siebie. Nie ma potrzeby już dłużej zastanawiać się, jak pozbyć się nieestetycznych blizn czy znamion – wystarczy skorzystać z usług specjalistów, którzy pomogą Ci w uzyskaniu pożądanych efektów!

Zachęcamy do korzystania z naszego Centrum Zdrowia NIKAMED w Warszawie. Oferujemy powyżej wymienione zabiegi, a także wiele innych usług, na które serdecznie Cię zapraszamy! Więcej informacji w zakładce oferta.

 

Dodatkowe informacje:

  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.
  • Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Centrum Zdrowia NIKAMED zastrzega sobie prawo do zmiany cen.

 

Umów się na wizytę

Lub zadzwoń +48 698 877 014

Zgoda